מנהל
דוד כהן
טל:054-5535682
פקס:

מרכז צעירים מעלה יוסף מספק מענה מלא לצרכי הצעירים במועצה מתוך ראייה כי הצעירים הינם חיוניים לשגשוגה של המדינה בכלל ושל המועצה האזורית מעלה יוסף בה הם חיים בפרט. מאחר והצעירים כקבוצה עומדים בתקופה זו של חייהם בפני צמתים והחלטות חשובות הנוגעות לגיבוש הזהות האישית, כלכלית, מקצועית, משפחתית אשר ישפיעו באופן ישיר על אופי ואיכות חייהם. יחד עם זאת לרבים מהם חסרים הניסיון והכלים והמיומנויות הדרושות להתמודד עם משימות אלו בצורה מיטבית ולכן קמו מרכזי הצעירים בישראל.

מרכז צעירים מעלה יוסף מסייע במגוון נושאים הרלוונטיים לגילאים הללו בהם: השכלה גבוהה, תעסוקה לצעירים, עצמאות כלכלית, מעורבות חברתית, תרבות, פנאי ועוד. בנוסף המרכז מספק מענה לקהלי יעד ממוקדים בהם: חיילים משוחררים, סטודנטים, הורים צעירים, מחפשי עבודה, עולים ועוד.

כיום יש מענה ממוסד ומקיף לצרכי הצעירים במועצה אזורית מעלה יוסף בגילאי 18-35, במטרה להנגיש מענה מערכתי וממוסד תחת קורת גג אחת לצעירים המתגוררים במועצה אזורית מעלה יוסף שעדיין לא זוכים לקבל את השירות המגיע להם. הצעירים הינם משאב חברתי יקר  אשר יש לפתחו לקדמו ולתרום לשגשוגו למען עתיד טוב יותר של החברה במועצה האזורית מעלה יוסף על כל גווניה.

בין פעילויות מרכז צעירים מעלה יוסף: שיתוף פעולה פורה עם מעברים גליל מערבי, בסיפוק מענה לתחום התעסוקה ולתחום העסקי במעלה יוסף, קורסים, הדרכות הוריות ועוד.

מוזמנים להתעדכן בפעילויות אירועי מרכז הצעירים באתר שלנו ובעמוד הפייסבוק.

 

פעילות המחלקה