סמל המרכז הקהילתי

טל: 0733237510
yafa@maaleyo.matnasim.co.il
פקס: 04-9571743

מי אנחנו

המרכז הקהילתי במעלה יוסף נקרא על שמו של החייל אייל דרור ז"ל, תושב מעלה יוסף, שנפל בעת מילוי תפקידו. המרכז פועל במועצה האזורית מעלה יוסף, המונה 22 יישובים, ומספק סל שירותים נגיש ושווה לכל נפש לחברי הקהילה בתחום החינוך הבלתי פורמאלי, בדגש על ערכים של סובלנות, ציונות ואהבת הארץ, מעורבות ונתינה, טבע ואיכות הסביבה, דמוקרטיה וניהול עצמי. הוא פונה לאוכלוסיות מגוונות הכוללות: גיל רך, נוער, מבוגרים וקשישים. המרכז פועל תוך שיתוף פעולה מלא עם מחלקות המועצה, מנהיגות יישובית ומוסדות חיצוניים, באמצעות הנהלה וצוות מקצועי קשוב ומסייע. מחד המרכז הקהילתי הינו של החברה למתנ"סים ומאידך קשור בטבורו אל המועצה האזורית, המעבירה תקציב שנתי קבוע. המרכז הקהילתי פועל  כיחידת סמך של המועצה, ומרכז את כל הפעילות החינוכית הבלתי פורמאלית, את פעילות התרבות האזורית, את הטיפול בגיל הזהב ועוד.

מתוך חזון המרכז הקהלתי "החוזק שלי בעוצמת היישוב"

"המרכז הקהילתי מעלה יוסף יספק סל שירותים נגיש ושווה לכל נפש לקהילת מעלה יוסף בתחום החינוך הבלתי פורמאלי, בדגש על ערכים של סובלנות, ציונות ואהבת הארץ, מעורבות ונתינה, טבע ואיכות הסביבה, דמוקרטיה וניהול עצמי. המרכז הקהילתי יפנה לאוכלוסיות מגוונות הכוללות - גיל רך, נוער, מבוגרים וקשישים. המרכז הקהילתי יפעל בצורה גמישה וזריזה, בתחום המועצה האזורית מעלה יוסף, תוך הקפדה על עקרון הקרבה לתושב ומתן מעלה לצרכיו. המרכז הקהילתי יחולל תהליכי העצמת תושבים תוך פיתוח מנהיגות מקומית הלוקחת אחריות, שותפה ומעורבת, למען שיפור איכות החיים. המרכז הקהילתי יפעל תוך שיתוף פעולה מלא עם מחלקות המועצה, מנהיגות יישובית ומוסדות חיצוניים, באמצעות הנהלה וצוות מקצועי קשוב ומסייע."

המבנה הארגוני של המרכז הקהילתי מעלה יוסף

בראש המרכז הקהילתי במעלה יוסף עומדת לי-את כהן, תושבת מעלה יוסף, ואיתה חברי הנהלת הארגון, נבחרי ציבור ונציגי היישובים השונים, כשתפקיד ההנהלה הינו לקבוע את מדיניות המרכז הקהילתי, ולעקוב אחר ביצועי עובדי ומובילי המחלקות במרכז.

ניוזלטר החודש
מתנסנט | חוגים